Suferi mult, dar vrei sa ma uiti
Crezi ca totul trece
Nu
[Refren:]
Dar, unde esti?
Dar, unde esti?
Te caut in somn -
Unde esti?
Dar,
Oooo, stii de ce plang chitarele?
Le-au ranit amintirile,
Tu iubire spune-le,
Ma trezesc cu tine-n gand
Despre tine vreau sa cant
Mai ai hee
Mai ai huu
Mai ai haa
Mai ai haa haa
Mai
Hello everybody, noi suntem O-zone
Am venit pentru dmneavoastra, sub fereastra,
Mai ah hee
Mai ah hoo
Mai ah ha
Mai
De-o fi cumva sa fim vreodata
Loviti de sus de-o soarta
Sa nu ma-ntrebi de ce
Lumea din jur nu mai e
In
Am privit-o in ochi, ultima oara
Lacrimile curgeau, erau atat de
Am sa te chem sa mergem printre nori
Sa te simt
De noptile calde iti vei aminti
Toata iarna daca vii cu
ma si vis, zi vau au, mecta blactu cu pe
Ma Ya Hi
Ma Ya Hu
Ma Ya Ho
Ma Ya Ha Ha
Ma
Mai ai hee
Mai ai huu
Mai ai haa
Mai ai haa haa
» More on O-zone