--------------------------A gonosz ujra el, a gonosz mindig elA gonosz nem
-----------------A harmadik a felhold alattNapkeletrol jon.Halalhozo lesz majd a
----------------------Milyen erzes, hogy ott allszA mindig vesztes oldalon ?Ahol
--------------------------Duborognek az evek egymas utanDideregve bujunk ossze a
-----------------Akire vartal, az sohasem jott el.Akihez jottel az sohasem vart.
-----------------------Hogy mondjam el, csak igy magunk kozottHogy hullik szet a
---------------------Bennem mar senki ne higgyen.Ugy vagyok, mint aki nincsen.Ne
---------------------Elmult egy ev, es a nagy joves-menesbenPar dolog elveszett.
--------------------A nyomaim a szurke hoban.Egy ideig itt is voltam.Es keresem,
----------------------Voros az eg, valami egValaki ramkiabal: Fuss, ameddig lehe
-----------------------Kinn a sotetben uvolt a szelBenn a huzatban lebben a
----------------A penz beszel, a kutya meg ugatAki nem bolond, maradjon
---------------------Sosem volt mit vesztenem, hat szabad vagyokGonosz istent ne
-----------------------Lanyok feketeben jonnek a varosbol.Jonnek mint a szelvesz
--------------------Most kell, aki velem erez.Ha csak berugok, az nem segit.No
» More on Omen Hungary