Currently No Video Available
Clean Lyric
Paragraph Lyric
Suferi mult, dar vrei sa ma uiti
Crezi ca totul trece
Nu vreau nimic, doar sa ma asculti
Cu inima ta rece.

Crede-ma, ce-am pastrat in suflet
Este numai, numai pentru tine
Am gresit, stiu, dar iarta-ma iubito
Vreau din nou sa crezi in mine
Stiu ca te-a ranit
Stiu ca fara mine mult ai suferit
Dar crede-ma, n-a fost nici o clipa sa nu te fi iubit.

Chorus:
Crede-ma,
O lume va sti
Ca viata mea e in tine
Crede-ma,
Oricat vei iubi
Nu vei iubi ca mine.

Nu mai rezist, simt ca te pierd
Si totul plange in mine
Nu vreau nimic, doar sa ma petreci
In lumea fara tine.

Crede-ma ca luna de pe cer va fi numai, numai a ta
Si crede-ma, in lumea toata doar eu iti voi da toata viata mea
Crede-ma, soarele pe cer va luci numai, numai pentru tine
Si crede-ma, vreau sa crezi in mine.

[Chorus]

In visurile mele te voi iubi cand vei lipsi,
In gandurile mele doar tu vei fi cand voi muri.

Iarta-ma, iubeste-ma...
Crede-ma,
Oricat vei iubi
Nu vei iubi ca mine....
Suferi mult, dar vrei sa ma uiti    Crezi ca totul trece    Nu vreau nimic, doar sa ma asculti    Cu inima ta rece.       Crede-ma, ce-am pastrat in suflet    Este numai, numai pentru tine    Am gresit, stiu, dar iarta-ma iubito    Vreau din nou sa crezi in mine   Stiu ca te-a ranit   Stiu ca fara mine mult ai suferit   Dar crede-ma, n-a fost nici o clipa sa nu te fi iubit.      Chorus:   Crede-ma,    O lume va sti    Ca viata mea e in tine    Crede-ma,    Oricat vei iubi    Nu vei iubi ca mine.       Nu mai rezist, simt ca te pierd    Si totul plange in mine    Nu vreau nimic, doar sa ma petreci    In lumea fara tine.       Crede-ma ca luna de pe cer va fi numai, numai a ta    Si crede-ma, in lumea toata doar eu iti voi da toata viata mea    Crede-ma, soarele pe cer va luci numai, numai pentru tine    Si crede-ma, vreau sa crezi in mine.       [Chorus]       In visurile mele te voi iubi cand vei lipsi,    In gandurile mele doar tu vei fi cand voi muri.       Iarta-ma, iubeste-ma...    Crede-ma,    Oricat vei iubi    Nu vei iubi ca mine....